english version

Oferty pracy

Hydrem - praca

MECHANIK

Zadania:
- analizowanie przyczyn usterek,
- naprawa pomp, rozdzielaczy i siłowników hydraulicznych,
- współpraca z operatorami maszyn obróbki skrawaniem i szlifierzami.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość zagadnień hydrauliki siłowej,
- wykształcenie techniczne,
- umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność.

FREZER

Zadania:
- prace frezarskie na maszynach konwencjonalnych,
- prace z małymi tolerancjami,
- obróbka mechaniczna elementów zgodnie z rysunkiem technicznym lub wzorem,
- produkcja jednostkowa.

Wymagania:
- wykształcenie techniczne w zakresie obróbki skrawaniem,
- znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na frezarce.

Oferujemy:
- praca pełna wyzwań i ciekawych tematów,
- stałe wynagrodzenie miesięczne,
- atrakcyjne premie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres sebastian.bik@hydrem.pl lub kontakt telefoniczny. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.