english version

Oferty pracy

Hydrem - praca

ŚLUSARZ/MECHANIK

Zadania:
- analizowanie przyczyn usterek,
- naprawa elementów hydrauliki siłowej,
- dokonywanie bieżących napraw oraz okresowych przeglądów maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym,
- współpraca z operatorami maszyn.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość zagadnień hydrauliki siłowej,
- wykształcenie techniczne,
- praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn,
- umiejętność czytania schematów technicznych,
- umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność.

TOKARZ

Zadania:
- prace tokarskie na maszynach konwencjonalnych,
- prace z małymi tolerancjami,
- obróbka mechaniczna elementów zgodnie z rysunkiem technicznym,
- kontrola jakości wykonanych detali.

Wymagania:
- wykształcenie techniczne w zakresie obróbki skrawaniem, ślusarstwa narzędziowego, mechaniki maszyn,
- znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na tokarce.

Oferujemy:
- praca pełna wyzwań i ciekawych tematów,
- stałe wynagrodzenie miesięczne,
- atrakcyjne premie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres sebastian.bik@hydrem.pl. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.